arrow

Banket / BrickHouse

🇨🇿 CZ / S pěkným počasím před rokem skončily taky naše Bankety a museli jsme čekat dlouhého půl roku, než se venku udělalo zase teplo. Udělat takovou pauzu i tento rok, by podle nás byla škoda, takže se přesouváme dovnitř. Připravujeme navíc dost věcí na to, abychom pokryli i nadcházející měsíce a zároveň mohli vždy přijít s něčím novým.

Svým způsobem jsme i tentokrát vybrali nové místo, stejně jako v několika posledních případech. Vracíme se sice na Hlubinu, ale poprvé do Starých koupelen (kdyby si někdo chtěl to místo zkontrolovat tak zde. Nový, zastřešený prostor nám dává nové možnosti a dovoluje pohrát si víc se světlem a prostorem.

Díky tomu, že ostravský kolektiv zainteresovaných začíná růst, nová jména můžete čekat jak mezi DJs, tak i v rámci VJs části. Růst oběma směry bychom chtěli i nadále. Vizualizace kromě AVB dua Epix a Abuttuba představí i NELA BARTOVA. Tunes budou kromě ustálené Banket/AVB party ve složení DLKT, Flu a Moskalus míchat TRAVISCOM a Vanvega. Pro prvního ze jmenovaných to bude premiérový party mix. Druhý ze jmenovaných má naopak odehráno mnoho, což je rozhodně zajímavá kombinace. Hudebně se oba naši hosté pohybují na pomezí techno/house, takže podobný záběr čekejte i od ostatních.

👑 Vanvega

👑TRAVISCOM


⚔️ Moskalus
(Audio Video Bass)

⚔️ DLKT (Audio Video Bass)

⚔️ Flu

(VJ) Abuttuba
(VJ) Epix
(VJ) Nela Bártová

Vstupenky:
Na místě - 80 Kč

🇬🇧 EN / One year ago we were forced to put our parties to halt due to cold weather as we didn’t have any place indoors where we could move to during the cold months. This time we’re not planning to wait for another six months for the weather to get warmer so we’re moving indoors.

In a way we’re again bringing the party to a new venue like in several previous cases. This time we’ve chosen the Brick House space which is part of the Old bathhouse  building at Hlubina, Dolni Vitkovice. Besides other things the indoor space gives us new opportunities to work with visuals.

As the group of people getting involved in our parties is growing, you can expect new names among DJs and VJs as well. Our guests Vanvega and TRAVISCOM supported by the local crew (DLKT, Flu, Moskalus) are going to show you their own take on deep-tech (Vanvega) and tech-house (TRAVISCOM). Make sure to check them out as well as NELA BARTOVA for the VJs group who will perform her visuals at Banket for the first time accompanied by AVB residents Epix and Abuttuba.

👑 Vanvega

👑TRAVISCOM

⚔️ Moskalus
(Audio Video Bass)

⚔️ DLKT (Audio Video Bass)

⚔️ Flu

(VJ) Abuttuba
(VJ) Epix
(VJ) Nela Bártová

Entry:
At the door - 80 CZK

4. 11. 2017
21: 00

BrickHouse
‍Vstup: 80

FB event