arrow

Banket / Felix Atelier

Poslední rok nabídl z naší strany spíš temnější hudební selekci, takže jsme se rozhodli, že začátek jara je příležitostí to změnit. Lehčí vibes taky evokuje prostor kadeřnictví Felix na Masarykově náměstí, který jsme vybrali jako naši další zastávku.

Veselejší selekci podle nás zastřešuje house, takže se můžete těšit na večer plný nabasovaných 4/4 smyček, synťákových melodií a soul/jazz samplů. House může mít mnoho podob, pokud ale u nás existují DJs, kteří jej hrají v takové formě, jakou máme rádi i my, pak Dj Sta je rozhodně jedním z nich.

Hudební vývoj přitom částečně sdílí s AVB crew. Po drum’n’bassových začátcích v roce 2006 následovaly pravidelné parties v Praze a založení vlastního labelu Zenith Music. Postupně se ale díky oblíbeným Rockwellovým setům, ve kterých se kolem r. 2013 začaly objevovat house a techno tracky, propracoval k producentům jako Joy Orbison, Boddika, Blawan nebo Jon Convex. Z množství sub-žánrů, které tou dobou vyprodukoval nástup bass music, se Dj Sta našel v deep, jazzy a lo-fi housu. Stojí navíc za pravidelnou akcí Deep Beat Avantgarde v pražském Crossu, která za dobu své existence přivedla do ČR množství zásadních jmen pro bass/house scénu jako například Glenn Astro, Chaos in the CBD, French Fries, Trevino, Endian, Coni, Loefah, Paleman, Bambounou, ALeqs Noal, Or:la a mnoho dalších. Kromě toho si Sta stihl zahrát ve většině českých měst, ale taky třeba v Londýně, Paříži, Vídni nebo v Berlíně. Jeho set proto ideálně zastřeší line-up celého večera. Na supportu klasicky DLKT, Flu, Moskalus, Toss a Lednicka z AVB plus k nám po nějaké době zavítá WZ (Harmless Youth) .

Čeká vás Banket v hodně nevšedním prostoru, který se jen tak opakovat nebude. Bílé stěny kadeřnického salonu, doplněné o historizující květinové motivy a ornamenty, poskytují vizuální části AVB široké pole působnosti. Přijďte se podívat, jakými vzory a barvami je AVB VJs vymalují.

👑 DJ Sta
soundcloud

👑 WZ
soundcloud

⚔️ DLKT (Audio Video Bass)
soundcloud

⚔️ Toss (Audio Video Bass)
soundcloud

⚔️ Moskalus (Audio Video Bass)
soundcloud

⚔️ Lednicka (Audio Video Bass)
soundcloud

⚔️ Flu (Audio Video Bass)
soundcloud

Vstupenky:
GoOut - 260 Kč
Na místě - 290 Kč

18. 4. 2019
21: 00

Felix atelier
Vstup: 100-200

FB event