arrow

Banket / Maryčka

Dalším Banketem pokračují venkovní akce na Hlubině, které vlastně tento rok kvůli počasí ještě nezačaly, ale už by začít mohly. Určitě už vám ta venkovní pohodka všem chybí stejně jako tradiční mix všelijaké nemainstreamové elektroniky.

To co se neudálo minule, musí vyjít tentokrát. Kromě tepla a venkovní pohodky tam patří využití nového zvuku na víc než 1/10 hlasitosti a všepohlcující velkoformátová projekce na takovou tu velkou stěnu před kavárnou v HDčku.

Hudebně bychom se rádi posunuli trochu do prostoru. Ne všechno zní všude stejně a některé věci prostě zní dobře venku a nahlas, takže pokud venku opravdu budeme, tak to bude trochu vic big a dope než minule.

Tři pány z minula doplní za mixem Creax a Lednička. Creax je takový pán z Olomoce, který má raději rovnější věci a dříve s námi hrával mnohem víc, takže ho znova rádi uvidíme. Lednička je místní paní z Mariánek, se kterou se poslední dobou potkáváme na akcích, líbí se nám, co hraje a už delší dobu ji chceme pozvat, aby nám něco na Banketu zahrála.

⚔️ Lednička

⚔️ Moskalus

⚔️ DLKT

⚔️ Flu

⚔️ Creax

Vstupenky:
Na místě - 50 Kč

26. 5. 2017
19: 00

Maryčka
‍Vstup: 50

FB event