arrow

Banket / Maryčka

🇨🇿 CZ / Startujeme další edici venkovních akcí na Hlubině, konkrétně před kavárnou Maryčka, zaměřených na nemainstreamovou taneční hudbu, která podle nás k Ostravě vždy patřila, jen poslední dobou nějak vymizela. Zůstal tu po ní obrovský prostor a my ho chceme zaplnit. Banket je akce, která představuje, co všechno podle nás nemainstreamová taneční hudba v roce 2017 znamená. Je toho dost. Takže žánrově vymezenou akci nečekejte, aspoň zatím ne.

Minulé jaro/léto jsme si hodně věcí vyzkoušeli a v mezičase jsme se s nimi snažili pracovat. Vzniklo množství vizí a plánů. Část z nich chceme uskutečnit už v pátek 21.4. Nejdůležitější je nový, posílený zvuk a velkoplošná projekce tentokrát od @Moskaluse. Na vizuální stránku se obecně chceme zaměřit mnohem víc, než před rokem. Oboje ale vynikne nejlíp venku, takže doufejme, že počasí bude na naší straně. Když ne, vždycky můžeme vše přesunout dovnitř.

Hudebně to aspoň zhruba bude někde na pomezí house/bass. Na začátek pěkně v klidu, máme před sebou celé léto, takže není kam spěchat. O hudbu se postará lokální banda + v premiéře pražsko-ostravský pán HARDWARE.

⚔️ Hardware

⚔️ Moskalus

⚔️ DLKT

⚔️ Flu

Vstupenky:
Na místě - 50 Kč

🇬🇧 EN / Towards the end of April we launch another series of open-air parties at Maryčka café in Hlubina- Dolní Vítkovice, Ostrava. Our aim is to play alternative dance music as we believe it has always had a place in Ostrava, in recent years though it has vanished in a shroud of mainstream music festivals. At the parties we aim to bring to you a plethora of beats that is lacking from the mainstream electronic music scene with the help of some homegrown djs.

The previous Spring through Summer we had a chance to try a number of things and have learnt a few valuable lessons through the experience. We’ve come up with a number of ideas, plans and visions some of which we’d like to realize as soon as next Friday. We can surely promise new, stronger sound and large scale projections by Moskalus. In fact moving forward we want to focus on stronger audio-visual projects to bring you an all immersive experience. Now all we need is great weather so we are not forced to move the party indoors. Banket as always is at its optimal best outdoors.

As far as the music goes, expect some great house and bass tunes played by your local crew and one of our boys who now lives in Prague:

⚔️ Hardware

⚔️ Moskalus

⚔️ DLKT

⚔️ Flu

Entry:
At the door - 50 CZK

21. 4. 2017
18: 30

Maryčka
Vstup: 50

FB event