arrow

Banket × OKO

🇨🇿 CZ / Banket a Ostrava Kamera Oko – dva ostravské projekty, které se formou afterparty po filmové projekci v jeden večer spojí, aby oslavily své 10. pokračování. Ostrava Kamera Oko je mezinárodní kameramanský filmový festival přinášející ostravskému publiku projekce, workshopy a koncerty. Banket, jako součást hudební produkce festivalu, bere svůj desátý díl jako příležitost k rekapitulaci, proto se vrátí back to the roots a po dlouhé době nabídne čistě bass music večer korunovaný setem od SBSTRD z Prahy doplněným o jeho vlastní produkci a různé edity. Support jako vždy zabezpečí AVB crew v sestavě DLKT, Lednicka, Moskalus.

SBSTRD se kromě mixování věnuje i produkci, kterou dělá už téměř deset let. Jeho tvorba sleduje kontinuum zlomených beatů prostupující různé hudební žánry nehledě na jejich hranice. Od drum’n’bassových začátků se SBSTRD, jak dj a producent, posunul k perkusivnímu soundu, který obsahuje prvky různých stylů pohybujících se rychlostně mezi 130-170 bpm. Bavíme se o žánrech jako juke, jungle, Jersey club nebo instrumentální grime. Vzhledem k tomu, že minimálně část AVB crew došla k současné tvorbě podobnou cestou, přizpůsobit selekci zlomenému kontinuu bude radost. Nechte se překvapit, jakých podob bude v průběhu večera nabývat.

Po víc jak roce se Banket vrací do budovy bývalého Bauhausu v Moravské Ostravě, kde v současnosti sídlí městská galerie PLATO. Pro AVB crew, zejména pro její VJs část, to znamená bílé stěny – ideální podmínky pro projekce a jiné vizualizace. Po delší době se proto těšte také na plnohodnotný VJing.

👑 SBSTRD

⚔️ Moskalus (Audio Video Bass)

⚔️ DJ lednicka (Audio Video Bass)

⚔️ DLKT (Audio Video Bass)

Vstupenky:
Na místě - 100 Kč

🇬🇧 EN / Banket and Ostrava Kamera Oko International Film Festival - two initiatives based in Ostrava are joining forces to celebrate 10th anniversary of existence. Besides film screenings, Ostrava Kamera Oko has been organizing workshops and music events for ten years now. Banket, being part of the music programme, celebrates 10th SEQUEL of its dance music nights series. Anniversary is always a nice opportunity for a little throwback. In case of Banket it is going back to its roots, which means bass music all night long. Therefore we are happy to welcome SBSTRD from Prague who embodies exactly what bass music means to us. Support by AVB djs DLKT, Lednicka, Moskalus.

👑 SBSTRD

⚔️ Moskalus (Audio Video Bass)

⚔️ DJ lednicka (Audio Video Bass)

⚔️ DLKT (Audio Video Bass)

Entry:
At the door - 100 CZK

28. 9. 2018
21: 30

PLATO Ostrava
‍Vstup: 100

FB event