arrow

Banket / OKO

Bude to večer spoluprací všech se všemi a my z Banketu se těšíme, že budeme jeho součástí. Mezi ty všechny kromě nás patří PechaKucha Night Ostrava a filmový festival Ostrava Kamera oko, v jehož rámci vše proběhne. Na konci večera, až umělci a kreativci odprezentují svou tvorbu ve specifickém formátu Pecha Kucha, přijde na řadu afterparty a tím i prostor pro nás. Co čekat?

Banket je akcí, za kterou stojí skupina DJs a VJs Audio_Video_Bass, proto se prezentuje nejen hudebně ale i vizuálně prostřednictvím videomapingu. Po začátcích na Hlubině v DOV, kam se vždy rádi vrátíme, se nám také díky vlastnímu zvuku postupně daří v rámci Ostravy putovat i po dalších místech a dočasně je přetvářet na party venues. Takže na prostor bývalého učiliště Na Fráni Šrámka se samozřejmě těšíme.

Původním záměrem, proč jsme vůbec naše akce začali pořádat, byla snaha hrát v Ostravě nemainstreamovou elektronickou hudbu ve světle jejích nejnovějších vývojů a trendů. Jedná se o množství žánrů, subžánrů a jejich nekonečných variací. Tato žánrová nevyhraněnost nám dává možnost vybrat si vždy zrovna to, co se nám na daném místě a v daném čase hodí. Výběr tentokrát zařídí v rámci Banketu rezidentní trojice DLKT, Flu, Moskalus a věřte, že ho provedou dobře. Vizuálně je doplní VJs Epix a Tuba.

Takže se předposlední zářijový víkend zastavte podívat a poslechnout si, kam jsme se během léta posunuli, jakou jsme načerpali inspiraci a tak dál.

⚔️ Moskalus (Audio Video Bass)
Soundcloud

⚔️ DLKT (Audio Video Bass)
Soundcloud


⚔️ Flu

(VJ) Epix
(VJ) Tuba

23. 9. 2017
21: 30

Fráni Šrámka 5

FB event